ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Agencja Reklamowa, Reklama, Agencja Eventowa, Obsługa Targów

Potrzebujesz stoiska reklamowego? Szukasz firmy który obsłuży dla Ciebie imprezę czy event targowy? Masz możliwość skorzystania z wydzielonej w galerii handlowej przestrzeni i chciałbyś założyć na niej wyspę handlową? Jesteś uczestnikiem targów i chcesz aby twoje stoisko było funkcjonalne i nowoczesne – same dla siebie reklamą? Jeżeli tak, to trafiłeś pod dobry adres!

Nasza firma oferuje usługi z zakresu reklamy przestrzenno-funkcjonalnej

Agencja reklamowa SPS Stoisko

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowaniu nowoczesnych stoisk targowych, wysp handlowych oraz stoisk systemowych. W skład naszych usług wchodzi kompleksowa organizacja stanowiska pracy.

Nasza agencja reklamowa zadba o kompleksową obsługę targową Twojej firmy

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści z zakresu:

  • Kreowania innowacyjnych i pomysłowych projektów,
  • Opracowywania zamysłu stoisk od strony architektoniczno-technicznej,
  • Zabudowy stoisk oraz wyposażania ich w niezbędny osprzęt wliczając w to oświetlenie oraz meble,
  • Doboru odpowiedniej obsługi, hostess oraz specjalistycznego cateringu na najwyższym poziomie,
  • Oprawy audio-wizualnej stoisk,
  • Opracowywania oraz wykonywania odpowiednich materiałów reklamowych i informacyjnych.

Agencja EventowaNasza agencja reklamowa gromadzi najlepszych ekspertów ze wszystkich dziedzin potrzebnych do wykreowania efektywnego, nowoczesnego i innowacyjnego stanowiska targowego. Dzięki nim jesteśmy w stanie wykorzystywać w budowie wszelkie dostępne na rynku materiały (plexi, płyty gips-karton, mdf, aluminium, pcv, stal kwasoodporną, szkło i wiele innych). Skutkiem tego jest nienaganny design naszych projektów.

Postaw na kreatywność agencji reklamowej SPS Stoisko.com

Nie jest sztuką zaprojektowanie i zbudowanie zwykłej wyspy handlowej. Prawdziwym wyzwaniem jest stworzenie miejsca pracy które będzie reklamą samo w sobie. Naszym największym atutem jest kreatywność. Właściwy dobór kolorów, ciekawe bryły i przestrzenie, odpowiednia gra świateł, to wszystko nada twojemu stoisku niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju charakter.

Stwórz reklamę kompleksową

Obsługa targów dla firmUzupełnieniem naszej oferty jest komplet produktów reklamowych, które usprawnią PR twojego przedsiębiorstwa. Dzięki wysokiej jakości, designerskim ekspozycjom tworzonym przez naszych specjalistów będziesz mógł zareklamować swoje stoisko a także całą firmę. Dużym atutem w naszej ofercie są także usługi związane z umieszczaniem logo na wykonywanych przez nas stanowiskach. Robimy to z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Ostatnim elementem dopełniającym całości tworzonych przez nas produktów są mniejsze materiały reklamowe dzięki którym Twoi klienci będą mogli zabrać część firmy do domu. To wszystko stworzy dla Ciebie nasza agencja eventowa.