ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Targi i Wystawy – Obsługa targów

EXPO MESSE FAIR

Nasza firma targowa zajmuje się kompleksową obsługą imprez wystawienniczych poczynając od koncepcji i projektu, poprzez budowlę stoisk targowych, wystawienniczych, handlowych i usługowych oraz poprze produkcję reklamy, grafiki, elementów POSM, na montażach, demontażach, serwisach, konserwacji i magazynowaniu kończąc.

Obsługujemy tez zjazdy, sympozja i konferencje realizując małe zabudowy targowe, niewielkie stoiska konferencyjne w hotelach, centrach kongresowych i innych obiektach użyteczności publicznej.

Obsługujemy takie branże jak:
branża kosmetyczna, medyczna, motoryzacyjna, finansowa, budowlana, deweloperska, żywieniowa, spożywcza i gastronomiczna, maszynowa i wiele innych firm usługowych, produkcyjnych, przemysłowych i handlowych.

Byliśmy na takich targach jak:
Beauty Forum Warszawa, Beauty Vision Poznań, Targi kosmetyczne LNE Kraków, Beauty Fair Katowice, EuroGastro, NauraFood, Warsaw World Food, Remadays Nadarzyn, Interbud, BUDMA, Gastro Show, Łódzkie Targi Nieruchomości, 4 Design Days, Targi Dom Mieszkanie Wnętrze Atlas Arena, Nadarzyn Warsaw Home Expo, GasShow Expo XXI, targi KRIO Wisła, konferencja Retail Summit, NordBygg Sztokholm, Mido Mediolan, Opti Monachium, Health and Fitness Dusseldorf i wiele innych zarówno polskich jak i zagranicznych.

Realizując zabudowy stolarskie, budowlane, wielorazowe, jednorazowe, modułowe oraz nietypowe zabudowy indywidualne, parterowe, piętrowe z nadwieszeniami i podwieszeniami z podestami, podłogami podniesionymi i licznymi innymi elementami zabudowy wystawienniczej i eventowej.

Byliśmy już w takich miastach w Polsce, jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Lublin, Łódź, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kalisz, Rzeszów, Wisła, Szczecin, Częstochowa, Zakopane i wiele innych. Natomiast za granicą na terenie Unii Europejskiej realizowaliśmy stoiska w Monachium, Frankfurcie na Menem, Dusseldorfie oraz Hanowerze w Niemczech, jak również w Londynie i Nottingham w Wielkiej Brytanii, w Mediolanie we Włoszech oraz w Sztokholmie w Szwecji. Znamy zatem specyfikę targów zagranicznych i restrykcyjne wymagania tamtych organizatorów zgodne z ich Manualami.

Nasza baza klientów stale się powiększa:
Drukowanie

Stale współpracujemy też z różnego typu Agencjami reklamowymi i eventowymi z Łodzi, Warszawy i Krakowa.

AR - cooperative

Na dowód solidności i jakości naszego przedsiębiorstwa targowego przedstawiamy kilka wybranych referencji: