ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

BubbleJoy Targówek

Z przyjemnością przedstawiamy lokal gastronomiczny BubbleJoy, zaprojektowany i wykonany przez firmę SPS stoisko.com, znajdujący się w Centrum Handlowym Targówek w Warszawie. BubbleJoy to marka specjalizująca się w produkcji i sprzedaży herbatek typu bubble tea, a lokal gastronomiczny, który zaprojektowaliśmy, zapewnia przestrzeń zarówno dla przygotowywania i sprzedaży, jak i dla komfortowego spożycia napojów.

 

Zabudowa barowa wykonana przez naszą firmę z wysokiej jakości płyt i blatu kompaktowego HPL, z frontami wykończonymi laminatem HPL aluminium szczotkowanym, w połączeniu z mozaiką cegły metro, zapewnia nie tylko elegancki wygląd, ale również trwałość i wytrzymałość na codzienne użytkowanie. Duże zlewy z nierdzewnymi ociekaczami wykonane na zamówienie są praktyczne i funkcjonalne, a podświetlenia LED cokołów i pod blatem podkreślają atmosferę lokalu.

 

Oprócz barowej przestrzeni, zaprojektowaliśmy również stoliki z litego dębu z logo z żywicy epoksydowej, polakierowane oraz stół barowy z litego dębu lakierowanego na konstrukcji stalowej. Skomplikowany regał ekspozycyjny z profili stalowych spawanych i szkła hartowanego z dużą ilością oświetlenia to prawdziwy element wyróżniający nasz projekt. W regale znajduje się instalacja z przelewających się i bulgoczących płynów kolorowych, przypominająca laboratorium (szkło i menzurki laboratoryjne), co przyciąga uwagę klientów i tworzy niepowtarzalny klimat w lokalu.

 

Lokal gastronomiczny BubbleJoy w Centrum Handlowym Targówek w Warszawie to efektowne i funkcjonalne miejsce, które powstało dzięki naszej firmie SPS stoisko.com. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie wysp, stoisk, stoisk gastronomicznych, lokali, a BubbleJoy to jedno z naszych wielu udanych projektów. Zaufaj nam i zaprojektuj z nami swoje wymarzone miejsce gastronomiczne!