ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

BubbleJoy – Gdańsk, Galeria Bałtycka

Przedstawiamy shop in shop postawione w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku dla naszego Klienta – właściciela marki BubbleJoy. Stoisko zostało przez nas starannie zaprojektowane pod kątem wykonawczym, z kompleksowym uwzględnieniem udogodnień i prac takich jak pomiary i sporządzenie dokumentacji powykonawczej, kontakt z Galerią oraz projekty branżowe. Wyspa wykonana została z płyt laminowanych, trudnopalnych. Technologia przewiduje blaty robocze, lodówki, zestaw 5-ciu zlewów, podłączenie sprzętów i maszyn (w tym kostkarkę), obsługę Klienta, stanowisko
kasowe oraz część socjalną z szafką i umywalką.

Na wyspie rozprowadzono elektrykę 400V i zapewniono rozdzielnicę z bezpiecznikami. Zapewniona została pełna hydraulika – rozprowadzając przyłącza wod-kan i ciepłej wody przez dwa podgrzewacze elektryczne. Stoisko zostało wykończone laminatem HPL – białym i aluminium szczotkowanym oraz płytkami ceramicznymi w formie fazowanych cegiełek w kolorze białym i czarnym. Cała grafika w formie przestrzennej wykonana została z grubej pleksi podklejonej folią barwioną w masie. Menu sporządzono w formie kasetonu, w którym zastosowano moduły LED oraz grafikę drukowaną na folii backlight, gdzie czarne wypełnienie nie przepuszcza światła – świecą się jedynie kolorowe napisy i piktogramy.

Cała powierzchnia robocza wykonana została z blatów z naturalnego drewna dębowego – klejonych, z zabezpieczeniem i wykończeniem olejem matowym. Stoisko posadowione na podłodze podniesionej z wysokiej klasy paneli laminowanych produkcji norweskiej, o klasie ścieralności AC6 i dożywotniej gwarancji na ścieranie. Zastosowano wykończeniowe profile najazdowe aluminiowe, anodowane, w kolorze czarnym. Dopełnieniem całości stały się donice ze sztuczną roślinnością, wykończone laminatem HPL na biały połysk. Swoje miejsce znalazły tu też kolorowe pufy w formie kubików oraz stoliki wykonane ze spawanej i lakierowanej konstrukcji drucianej – wraz z dębowymi, olejowanymi blatami. Nad wyspą przewidziano wysokiej jakości kolorowe, stalowe lampy.

Dokładne wymiary stoiska to 5.5m x 2.7m (przy podłodze 7.2m x 4.8m). Ogólna wysokość zabudowy to 1.3m, a wysokość totemu z menu to 2.5 metra.