ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

BubbleJoy Tajwan – Manufaktura

BubbleJoy Tajwan – Luksusowa Wizja Bubble Tea:

Dla naszego stałego klienta, właściciela marki BubbleJoy, stworzyliśmy niepowtarzalną przestrzeń dla ich nowego prestiżowego konceptu – BubbleJoy Tajwan. To luksusowa marka, oferująca najwyższej jakości napoje typu bubble tea, przygotowywane z wyselekcjonowanych półproduktów sprowadzanych bezpośrednio z Tajwanu. Stoisko, usytuowane w sercu Łodzi, w Centrum Handlowym Manufaktura, przy głównym ciągu komunikacyjnym z parkingu, stanowi elegancką ekspozycję nowego, ekskluzywnego konceptu.

Wyjątkowy Design Stoiska:

Założeniem projektu było stworzenie nietypowej bryły, idealnie wpisującej się w zwężający się ciąg komunikacyjny. Wydłużony trapez o zaokrąglonych narożnikach, z konstrukcją stalową tworzącą nadwieszenie, stanowi unikalną wizję przestrzeni handlowej.

Materiały Premium dla Wyjątkowego Efektu:

Wysoka jakość to dla nas priorytet, dlatego konstrukcję stoiska wykonaliśmy z płyt niepalnych Egger Flammex. Luksusowe blaty kompaktowe (HPL) od polskiego producenta, lakierowane elementy w naszej zakładowej lakierni oraz specjalne płytki mozaikowe z Holandii nadają stoisku wyjątkowy charakter.

Detale, Które Przyciągają Uwagę:

Zewnętrzna część stoiska ozdobiona jest lakierowanymi kasetonami podświetlanymi LED, przyciągającymi wzrok klientów. Witryna na dodatki, wykonana z konstrukcji stalowej i szkła hartowanego, stanowi elegancką ekspozycję produktów. Konstrukcja stalowa nad stoiskiem jest obudowana płytami laminowanymi w czerni, uzupełnionymi bambusowymi lamelami, sztuczną roślinnością oraz przestrzennymi ledonami.

Oświetlenie i Przestrzeń Konsumencka:

Elementy designerskiego oświetlenia LED, lampy drewniane z żarówkami edisona oraz dwa wysokie stoły z lakierowanymi podstawami i blatami z bambusa tworzą przytulną przestrzeń konsumencką na zewnątrz stoiska.

Technologia i Infrastruktura Stoiska:

Wnętrze stoiska to nie tylko estetyka, ale i funkcjonalność. Zaprojektowaliśmy strefę socjalną, przestrzeń do przygotowywania, w tym zlewy produkcyjny i narzędziowy, a także specjalistyczne sprzęty. Infrastruktura elektryczna, podgrzewacz wody, kostkarka do lodu, lodówki – wszystko zostało zaplanowane z myślą o sprawnym funkcjonowaniu.

Pełna Obsługa Inwestycji:

Nasza firma, SPS stoisko.com, kompleksowo zajęła się inwestycją – od projektu koncepcyjnego i uzgodnień z Galerią po projekty wykonawcze, branżowe, produkcję, dostawę i montaż stoiska. Dostarczyliśmy gotowe stoisko, spełniające najwyższe standardy jakości, funkcjonalności i estetyki.

Spersonalizowana Produkcja na Własność:

To indywidualna, spersonalizowana produkcja, zaprojektowana i wykonana na indywidualne zamówienie klienta, zgodnie z jego unikalnymi potrzebami i założeniami. BubbleJoy Tajwan to nie tylko miejsce produkcji i sprzedaży – to doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie punktów gastronomicznych.