ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Co składa się na stoiska targowe?

Stoisko targowe to jedno z najlepszych dostępnych narzędzi marketingowych dla wystawców, którzy chcą swój produkt i markę przedstawić klientom i innym ludziom z branży w jak najlepszy sposób. Całe szczęście, mamy dzisiaj ogromny wybór systemów wystawienniczych do wyboru.

duże stoisko targoweCi, którzy uczestniczą w swojej pierwszej wystawie powinni wiedzieć, co będzie oferowane przez organizatorów w ramach ich stoiska. Przede wszystkim jest to wszystko, co znajduje się na wynajętej powierzchni:

  • dywan
  • ściany
  • podstawowe oświetlenie
  • gniazdka elektryczne.

Poza tym wystawca ma możliwość wniesienia swoich własnych banerów, wysp handlowych czy też plakatów. To wszystko właśnie składa się na całe stoiska targowe, o których mowa.

Co ważne, agencje reklamowe często zatrudniają projektanta stoiska wystawowego, który działa często bezpośrednio na zlecenie spółki właśnie w odniesieniu do realizacji takich systemów wystawienniczych. W ramach projektowania korzysta się tutaj ze struktur, kolorów i faktur, które nawiązują do wiadomości, jaką firma chce przekazać określonym odbiorcom.

stoisko targoweTak naprawdę ostateczną formę stoiska ogranicza jedynie kreatywność projektanta i budżet wyznaczony przez jego klientów. Często właśnie ograniczony budżet stanowi największe wyzwanie podczas procesu twórczego, ale również to właśnie ten aspekt może przyciągnąć niektóre bardzo kreatywne i unikalne pomysły, idee, które mogą sprawić, że dane stoisko targowe będzie w stanie wyróżnić się na tle konkurentów. Podsumowując, design i jakość wykonania – to najważniejsze aspekty tej realizacji.