ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Dune Technology – Szwajcaria

Dune Technology & Riet Garage – Twoje Stoisko, Twoja Ekspozycja Motoryzacyjna

W ramach naszej misji dostarczania wyjątkowych rozwiązań wystawienniczych, prezentujemy stworzone dla szwajcarskiej firmy Dune Technology i marki Riet Garage stoisko targowe, które przenosi do świata motoryzacji atmosferę wyjątkowego rzemiosła i nowoczesnej technologii.

Elegancja w Detalu:

Elementy stoiska, oparte na systemowej konstrukcji aluminiowej z napinanym materiałem, to kwintesencja minimalistycznego designu i funkcjonalności. Konstrukcja ramowa, wykonana z lekkiego, a zarazem solidnego aluminium, podkreśla nowoczesność i profesjonalizm marki. Zabudowa kasetonowa na aluminiowych stelażach z podświetleniem backlight LED dodaje wyjątkowej głębi i efektu trójwymiarowego, przyciągając uwagę odwiedzających targi.

Rzemieślnicza Precyzja:

Jako manufaktura, stworzyliśmy unikalne stoły, które stanowią kwintesencję sztuki rzemieślniczej. Drewniane blaty osadzone na przemysłowych beczkach to nie tylko meble, to wyraz indywidualności i dbałości o detale. Beczki techniczne zostały starannie oczyszczone, polakierowane i ozdobione logo klienta, co nadaje im niepowtarzalny charakter. Drewniane blaty dębowe z logo wykonanym z żywicy epoksydowej to doskonałe połączenie tradycji z nowoczesnością.

Kunszt Technologii:

Technologia produkcji blatów to mistrzowsko wycięte okrągłe blaty z drewna dębowego. Na nich wyfrezowane logo klienta przy użyciu precyzyjnego CNC stanowi niezaprzeczalny dowód dbałości o detale. Logo zostało podkreślone żywicą epoksydową z matowym, czarnym pigmentem, tworząc nie tylko funkcjonalne blaty, ale także dzieła sztuki. Po wyszlifowaniu i polakierowaniu, blaty zostały trwale przymocowane do beczek, tworząc niebanalne podstawy.

Niezapomniane Doświadczenie:

Stoisko Dune Technology & Riet Garage to nie tylko przestrzeń wystawiennicza, to podróż w świat doskonałego rzemiosła i innowacyjnych technologii motoryzacyjnych. Nasza firma SPS stoisko.com z dumą dostarcza nie tylko produkty, ale także unikalne doświadczenia podczas najważniejszych wydarzeń branżowych.