ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Innowacyjne i dobrze zbudowane stanowiska

Stoiska targowe to ważny aspekt każdej wystawy, lecz niekiedy organizatorzy wystawy nakładają ścisłe wytyczne dotyczące wyglądu tych systemów. Wytyczne te są egzekwowane przez organizatora wystawy, więc każdy z wystawców powinien w ich ramach prezentować się na jak najwyższym poziomie. Tutaj ma szansę wykazać się przede wszystkim agencja reklamowa, który ma za zadanie stworzyć dla swojego klienta najlepsze, twórcze, innowacyjne i dobrze zbudowane stoiska, a równocześnie musi dbać też o przestrzeganie ograniczeń nałożonych przez organizatorów wystawy.

stoisko targowe apm development 11Materiały i wykończenia wybrane przez projektanta często odzwierciedlają wartości marki oraz dokonują identyfikacji wizualnej firmy wystawienniczej. Projekt stoiska obejmuje również dodatkowe funkcje, takie jak

  • efekty audio-wideo
  • duże ekrany plazmowe
  • interaktywne ekrany dotykowe
  • grafiki i oświetlenie.

Można też znaleźć ślady sztuki współczesnej w ramach tworzenia stoiska. Podobnie jak w wielu innych kreatywnych obszarach, takich jak projektowanie wnętrz czy architektura i tutaj projektant musi znaleźć właściwą równowagę pomiędzy formą a funkcją, a także dokonać sprawnie końcowej integracji wykończenia powierzchni, kolorów i faktur. To wszystko ma działać w celu zapewnienia spójnego i atrakcyjne środowiska, w którym firma będzie się prezentować w najlepszy możliwy sposób.

Sprawna komunikacja między projektantem a klientem jest kluczem do sukcesu w tym temacie. To dzięki niej można osiągnąć funkcjonalny i innowacyjny design stoiska targowego. Firma SPS stoisko.com zawsze profesjonalnie i na każdym etapie prac pozostaje w kontakcie z klientem.