ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Kantor wymiany walut w galerii handlowej

Wolnostojąca zabudowa kantora do galerii handlowej typu kiosk shop-in-shop. Wyspa wykonana z konstrukcji z profili stalowych malowanych proszkowo z obłożeniem ze szkła mlecznego i bezbarwnego, laminowanego montowanego na rotulach oraz z obłożeniem z płyt meblowych melaminowanych. Elementy białe, dodatki i elementy ozdobne, wykonane jako elementy w połysku z MDF’u obłożonego laminatem HPL połysk.

Liczne oświetlenie LED cokołów, blatów i gzymsów nadają nowoczesnego charakteru a litery kasetonowe 3D podświetlane oraz litery z czarnego pleksiglas nadają identyfikacji miejsca. Kiosk jako wyspa mobilna i przenośna spełnia wymagania nadzoru finansowego poprzez zastosowanie szkła bezpiecznego, stalowego ażurowego dachu oraz drzwi o konstrukcji stalowej z dwoma atestowanymi zamkami.

Zabudowa kantoru zawiera również oświetlenie wewnętrzne, podłączenia elektryczne (gniazda, włączniki) i meble wewnętrzne, jak biurko, półki oraz akcesoria: wieszaki, półkę na sejf, podajnik kasowy jako kuweta wykonana ze stali polerowanej.