ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Obsługa zjazdów, sympozjów i konferencji

Przedsiębiorstwo targowe SPS stoisko.com spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje nie tylko duże indywidualne stoiska targowe i budowlane zabudowy wystawiennicze, ale zajmuje się również obsługą zjazdów, sympozjów i konferencji oraz uczestniczy w małych eventach, które odbywają się w hotelach, pensjonatach, małych i dużych centrach konferencyjnych oraz innych nietypowych miejscach użyteczności publicznej.

ROZMIARY STOISKA KONFERENCYJNEGO

stoisko-konferencyjne-logicorTe małe stoiska konferencyjne i eventowe muszą znacznie różnić się od dużych stoisk i zabudów targowych w monumentalnych halach targowych i centrach wystawienniczych. Po pierwsze stoiska są niewielkich rozmiarów i mają od 3 do maksymalnie 12 metrów kwadratowych, a ich typowe wymiary to 2×2, 2×3 m, 2×4 m, 3×3 m. Stoiska dodatkowo nie mogą być wyższe niż 250 cm, czasem 270 cm, po pierwsze ze względu na ograniczenia wysokości w salach konferencyjnych hoteli, ale po drugie co przede wszystkim najważniejsze przez panującą w hotelach ciasnotę w miejscach dostaw: małe windy towarowe lub ich brak, wąskie przejścia, bardzo małe rampy i wąskie drogi dostaw powodują, że stoisko musi być modułowe, czyli składać się z kilku mniejszych elementów skręcanych na miejscu.

BUDOWA ZABUDOWY WYSTAWIENNICZEJ

budowa-zabudowy-wystawienniczejKolejna sprawa to bardzo krótki czas na montaż i demontaż takiego stoiska oraz ograniczoną przestrzeń budowlaną, przestrzeni komunikacyjnych i pasaży między stoiskami. Te trudne warunki budowy powoduje, że stoisko musi być w pełni gotowe, a montaż musi być szybki, czysty i bezproblemowy. A bywa i tak, że stoisko musi być tak skonstruowane, żeby można je było zmontować w maksymalnie dwie osoby lub nawet żeby klient sam mógł złożyć stoisko i we własnym zakresie je transportować. Jednak firma SPS stoisko.com poleca pełną i kompleksową obsługę w zakresie produkcji, reklamy, grafiki, transportów, montaży, demontaży, magazynowaniu, konserwacji, na serwisie kończąc.

DESIGN I PROJEKT STOISKA DLA KAŻDEGO

Lecz mimo małej i lekkiej oraz braku możliwości budowania i wykańczania czegokolwiek na miejscu, formy stoisk powinno być jak najbardziej estetyczne i przyciągające uwagę odwiedzających (zobacz nasze portfolio projektów i realizacji) szczególnie, że konferencje organizowane są przez renomowane firmy, a wystawiają się na nich znane marki światowe, które to muszą się wyróżnić wśród innych swoim produktem lub nietypową usługą. Można na takich konferencjach spotkać firmy z branży medycznej, bankowej, consultingowej czy doradczej, rzadziej kosmetycznej i informatycznej, czyli firmy dla których jakość i prestiż oraz zaufanie to cechy najważniejsze.

 

ELEMENTY ZABUDÓW KONFERENCYJNYCH

Dlatego stoisko winno być indywidualne, zawierać elementy połysku, wysokiej jakości grafiki i ologowanie oraz nietypowe podłogi, podesty, podświetlenia LED. Mile widziane są też nietypowe formy, zaokrąglenia, nadwieszenia, ramy i częściowe sufity z dodatkowym oświetleniem. Konieczne są te grafiki wielkoformatowe oraz elementy multimedialne jak telewizory, ekrany, tablety, totemy. A przy tym, te wymienione powyżej elementy winny być lekkie i bardzo odporne. Konferencje odbywają się kilka, nawet kilkanaście razy do roku i stoisko za każdym razem transportowane, montowane, demontowane, ładowane i noszone winno być jak najrzadziej konserwowane i zmieniane. Mogą to być zmiany okładzin, posadzki i drobnych elementów, ale nie elementów wpływających na formę i wygląd całego stoisko.

 

EVENTY, FESTYNY, KONKURSY…

namiot-eventowyNatomiast do eventów zaliczyć można różne konkursy organizowane w sklepach, centrach handlowych i innego typu powierzchniach galeriowych. Mamy także eventy wewnętrzne i zewnętrzne promujące markę, region lub całe województwo. Jak również bardzo znane i mniej ogólnopolskie festyny, wystawy czy spotkania. Takie zabudowy również mają swoje specyficzne wymagania, bardzo różne ze względu na miejsce lokalizacji oraz ze względu na to czy dana impreza odbywa się na wolnym powietrzu czy w zamkniętym budynku.

 

OWOCNA WSPÓŁPRACA

Małe stoiska projektowane przez nas według zaleceń kontrahenta wzbudzają bardzo duże zainteresowanie podczas obsługiwanych przez nas eventów, zjazdów, sympozjów i konferencji. Zainteresowanie uczestników tych imprez w dużej mierze przekłada się na pozyskanie potencjalnych klientów, dlatego bardzo ważnym jest aby zadbać nie tylko o wygląd produktu, piękne hostessy, ale również atrakcyjne i oryginalne stoisko. Ważne są też elementy POS (stojaki na ulotki, potykacze, elementy drobne) oraz materiały reklamowe (ulotki, wizytówki, gadżety), które także możemy pomóc zorganizować lub wyprodukować na takie spotkania. A nasza firma realizuje tego typu zabudowy w całej Polsce, w miastach takich jak: Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław, Kielce, Gdańsk, Gdynia, Wisła, Bydgoszcz, Toruń i w wielu innych również za granicą.

 

ZABUDOWY INDYWIDUALNE I NIETYPOWE

Nasze stoiska wystawiennicze tworzone są według konkretnego zamówienia Klienta, dzięki czemu dane stanowisko wyróżnia się wśród dziesiątek innych. Bardzo dużym plusem zastosowania indywidualnych technologii jest wręcz nieograniczona możliwość dostosowania wyglądu do tematyki konferencji, warunków panujących w pomieszczeniach czy wielkości powierzchni przeznaczonej do postawienia zabudowy wystawienniczej. Kładziemy ogromny nacisk na design, który jest obecnie jednym z podstawowych wyznaczników sukcesu w każdej branży. Mając możliwość zaprojektowania i zwizualizowania stoiska konferencyjnego dajemy ogromną przewagę podczas promocji produktu, usługi, firmy…