ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Projektant stoisk targowych

Jak każdy wie, wystawy i targi biznesowe to najlepsze okazje do poznania nowych ludzi. To tam można kupić nowe produkty i odkryć liczne usługi, które mogą okazać się przydatne w przyszłości. Wśród różnych przedmiotów, jakie można odkryć w tych miejscach wystawowych wyróżniają się na pewno eleganckie stoiska targowe. Oglądanie tych różnych projektów może być bardzo fascynujące.

projektant-stoisk-targowych

Internet to najbardziej przydatne źródło pomysłów na firmowy system wystawienniczy. To w sieci znajdziesz wiele stron internetowych, które prezentują różne stoiska – wykonane w standardzie bądź na specjalne zamówienie. Projektanci są dzisiaj w stanie dostarczyć stoiska w wielu różnych formach. Przed rozpoczęciem wyboru jednego z tych dostawców warto poświęcić trochę czasu, aby rozważyć powody wyboru jednej z tych firm.

projekt-stoisko-wystawowe

Przy wyborze musisz wziąć pod uwagę kilka istotnych faktów na temat samej wystawy. Fakty te powinny obejmować na pewno jej lokalizację. Należy sprawdzić, czy możesz sobie pozwolić na duże stoisko, średniej wielkości czy też będzie to stoisko bardzo ograniczone w rozmiarze. Trzeba też wiedzieć czy projektant musi zadbać o dodatkowe elementy – takie jak np. lampy, nadwieszenie, podłogę podniesioną itp. Niektóre miejsca targowe są tak skonstruowane, że trzeba dostarczyć dodatkowe oświetlenie w celu lepszego zaprezentowania swoich produktów i usług. Dlatego oprócz oświetlenia dekoracyjnego może być brane pod uwagę umieszczenie ekstra lamp na swoim stoisku. Innym elementem, który należy wziąć pod uwagę jest sam montaż. Projektant musi być poinformowany o tym wszystkim, tak by stworzona przez niego stoisko targowe dla twojej firmy spełniało idealnie wymogi wystawy.