ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Stoisko budowlane o powierzchni niemal 200 m2

zabudowa z nadwieszeniamiPrzedstawiamy Państwu stoisko budowlane, indywidualne o powierzchni niemal 200 m2 i wysokości ponad 4 m dla wybranych ścian i 6 m dla nadwieszenia ramowego aluminiowego z zadrukiem dedykowanym na tkaninie. Zabudowa wystawiennicza, produktowa wykonana była dla firmy Venska dystrybutora takich firm, jak: Drutex, Norwood, Porta, Vertex, Vikking, Okpol i Bramtech na rynki skandynawskie na targi NordBygg 2018 w Sztokhomie (Stockhommassan, montern C 13:31). Hasło przewodnie to Venska – one source – complete solutions. Stąd może koncepcja stworzenia stoiska jako mieszkania, domu – VENSKA HUS – Venska dom…

stoisko z podłogą podniesionąStoisko zawierało nietypowy rysunek podłogi i co za tym idzie wynikający z niego nieregularny rzut ścian, co umożliwiły podział na strefy, takie jak: okna drewniane, okna PCV, drzwi, elementy nietypowe i przesuwne, bramy garażowe, akcesoria i dodatki, strefa VIP, dwie strefy spotkań, strefa zapleczowa, strefa Vincent (VINCENT – the art of calculation – nowatorski program do wyliczenia i kalkulacji cen stolarki budowlanej). Stoisko ukazało bardzo liczne produkty i elementy stolarki okiennej i drzwiowej renomowanych producentów oraz nietypowe i nowatorskie rozwiązania w branży okiennej, m. in. okno przesuwne na pilota, drzwi stalowe z zamkiem elektrycznym, okna bez słupkowe z dwoma skrzydłami uchylnymi, okna obrotowe i okna przesuwne w pionie, jak i wiele innych ciekawostek…

stoisko VENSKAProdukty ukazane były w przygotowanych otworach w ścianach wykonanych z konstrukcji drewnopochodnej wzmacnianej lokalnie profilami stalowymi z obłożeniem płytami MDF szpachlowanymi, szlifowanymi oraz malowanymi farbami satynowymi, wysokiej jakości. Na posadzce znajdowały się dwa kolory wykładziny wysokiej jakości (gr.> 4 mm), PPOŻ lub panele laminowane białe, eleganckie w wysokim połysku w zależności od strefy. Ściany ozdabiają grafiki przestrzenne i logotypy klientów z pleksiglas w połysku w kolorze białym lub czarnym oraz z folii plotowanej, wycinanej 2D w połysku w kolorze białym i czarnym oraz w macie w kolorze srebrnym. Do ukazania próbników i akcesoriów posłużyły grube półki montowane do ścian bez wsporników oraz małe ekspozytory. Na uwagę zasługują także meble indywidualne w postaci dwóch lad o nietypowej formie z kasetonowym, podświetlonym narożnikiem. Obie lady wykonane w połysku z wysokojakościowego laminatu HPL 0,8 mm z cokołami ze stali szczotkowanej.

stoisko DRUTEXStoisko zawiera również dwa podświetlane podesty. Nie bez znaczenia są też sufity pełne z oświetleniem punktowym, ramy z nadwieszeniami z podświetleniami oraz sufity ażurowe z formie żyletek, tworzących pergolę ze świeceniem w dół. Na dużych ramach podkreślających narożniki stoiska zamontowano telewizory 4K Ultra HD o przekątnej obrazu 65 cali. Tutaj należy wspomnieć o wszystkich podłączeniach elektrycznych i multimedialnych. Każdy telewizor był podłączony z ladami i innymi miejscami kablem HDMI oraz USB w sposób niewidoczny. Przy każdym produkcie znajdował się tablet. Strefa Vincent posiadała nagłośnienie, natomiast przy każdej strefie spotkań znajdowały się gniazda elektryczne, a całość elektryki była poprowadzona w ścianach i podłodze. Dodatkowo wiele produktów klienta, wymagało własnych obwodów elektrycznych, co spowodowało wystąpienie bardzo specjalistycznej tablicy rozdzielczej z podziałem na strefy i obwody.

stoisko targowe wyspoweTakże meble ruchome odstawały od typowo targowych zastosowanych na innych stoiskach. Wykończenie krzeseł i stolików z naturalnego drewna i tworzywa wysokiej jakości, biało-szara kanapa z podświetleniem LED, stoliki w białym połysku ze szkłem hartowanym, czy podświetlane panele ze szkła bezpiecznego piaskowanego, podświetlane krawędziowo to tylko niektóre wisienki na torcie dla tego przedsięwzięcia targowego. Nie wspominając o żywych roślinach iglastych w donicach w białym połysku.

Tak więc ogrom stoiska (jedno z większych na targach NordBygg), jego monumentalność (ściany o wysokości ponad 4,5 m), nowoczesna forma (ściany zakończone pochyłymi elementami) i nowatorskie materiały (szkła podświetlane, grafika 3D, lady z kasetonami, panele w połysku wysokiej jakości) umożliwiły stworzenie niepowtarzalnej zabudowy wystawienniczej oraz stoiska targowego wyspowego i nieco zamkniętego, lecz dzięki swym osiom kompozycyjnym i układowi ścian bardzo zapraszającego i nietypowego z ciekawymi wnętrzami urbanistycznymi.