ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Stoisko targowe Żyrardów

Nowoczesne stoisko targowe, wyspowe, wolno stojące w loftowym i fabrycznym stylu dla miasta Żyrardów i Muzeum Miasta Żyrardów z wykorzystaniem eksponatów i rekwizytów historycznych.
Stoisko swój po industrialny charakter uzyskuje poprzez zastosowanie okładziny z cegieł rustykalnych oraz paneli betonowych. Podłoga podniesiona z posadzką z paneli betonowych, blachy ryfloanej nierdzewnej oraz czarnych paneli połysk nadaje nowoczesnego wydźwięku. Całość utrzymana w klimacie fabrycznej przestrzeni restauracji lub pubu.
Efekt wzmaga oświetlenie w stylu fabrycznym oraz meble nawiązujące do trendu eko: z palet, elementów stalowych ze szpuli po kablach. Wizerunek ocieplają kolorowe grafiki (ramki LED OWZ z podświetlanymi kadrami z miasta Żyrardów) oraz napis kasetonowy z logotypem miasta, jak również rośliny w stylizowanych donicach z drewna i płyt drewnopodobnych.
Stoisko posiada nadwieszenie ażurowe w postaci konstrukcji stalowej z profili kwadratowych malowanej proszkowo na kolor czarny w formie połączonych kubików i sześcianów. Forma nadwieszenia przechodzi w bar z podobnym motywem oraz regały znajdujące się między pełnymi ścianami.