ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Sushi Express – Galeria Bałtycka

Sushi Express to idealne miejsce dla miłośników sushi, a nasza firma miała przyjemność wykonać dla nich kompleksową aranżację przestrzeni w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Nasze doświadczenie w wykonaniu zabudów stolarskich pozwoliło nam zaprojektować i zbudować wydzielone pomieszczenia – przygotowawcze, magazynowe, socjalne i sanitarne – w taki sposób, aby spełniały wymagane normy BHP i umożliwiały skuteczną i bezpieczną produkcję sushi.

Wszystkie zabudowy wykonane przez nas są w kolorach naturalnych, nawiązujących do morza, w połączeniu z elementami imitującymi naturalne drewno, co nadaje temu miejscu wyjątkowy, przyjazny i elegancki klimat. Bar został wykonany w całości z płyt drewnopodobnych, z czarnymi blatami, i wkomponowano w niego całą konieczną technologię, umożliwiającą przygotowanie potraw sushi. Nad barową zabudową wykonaliśmy konstrukcję stalową, na której zamontowaliśmy monitory LED wyświetlające menu i filmy promocyjne, a także logo Sushi Express z liter kasetonowych podświetlanych LED.

W sali konsumpcyjnej zaprojektowaliśmy wygodne miejsca siedzące przy stolikach, wykonane z klejonki dębowej lakierowanej. Niezaprzeczalnym atutem jest ścianka wygradzająca przestrzeń wykonana z ramy stalowej z lamelami z naturalnego drewna dębowego, która dodaje elegancji i ciepła całej przestrzeni.

Jesteśmy dumni z naszej pracy i z zadowolenia naszego stałego Klienta, który może teraz cieszyć się swoim nowoczesnym i eleganckim lokalem gastronomicznym. Jeśli i Ty szukasz zaufanego i doświadczonego partnera do aranżacji przestrzeni, to zapraszamy do współpracy z naszą firmą.