ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Wyspy manicure, Wyspy kosmetyczne w galeriach handlowych

Do kogo skierowana jest oferta wyspy handlowej ze stylizacją paznokci manicure?

2015 04 14 nerga v2_0002Mimo zachodzących w społeczeństwie zmian, to młode dziewczyny, kobiety są głównym odbiorcą takiego rodzaju usług. Dlatego warto pomyśleć, by nasza wyspa kosmetyczna znajdowała się koło jakiegoś modnego damskiego butiku albo w pobliżu sklepu z markowymi perfumami i kosmetykami do pielęgnacji ciała. Są to bardzo bliskie tematycznie zagadnienia i dlatego tym większa istnieje szansa na zdobycie w ten sposób nowych klientów.

Wyspy kosmetyczne

2015 04 14 nerga v1_0000Do galerii handlowych ludzie przychodzą również po to, by trafić na jakieś niespotykane promocje, ciekawe, jednorazowe oferty, których nigdzie indziej nie będą mieli szansy uświadczyć. Młode dziewczyny i kobiety – bo to jest docelowa grupa dla takiej wyspy manicure – mogą wybrać się do galerii w celu zrobienia sobie manicuru, zabawy z makijażem. Wiele z nich bardzo lubi również wykonywać nietypowe, barwne stylizacje paznokci.

Wyspy manicure

stoisko handlowe manicure 03Wyspa kosmetyczna taka jest miejscem bardzo atrakcyjnym. Może być traktowana jako dodatkowy element wyjścia na zakupy lub towarzyskiej wyprawy do galerii. Wyspa jest również obiektem, który łatwo zauważyć, przyciągającym spojrzenie. Oczywiście wiele zależy od samego wykonania takiej wyspy handlowej i dlatego takie zlecenie warto polecić sprawdzonej agencji reklamowej w tej branży. Zdecydowanie więcej znajduje się ich w większych centrach handlowych, na przykład w galeriach niż w tradycyjnych supermarketach. To mały, ale bardzo prężnie rozwijający się biznes, dlatego polecamy Ci skorzystanie z tej formy handlu.