ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

ALTEZA na targach BUDMA 2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu stoisko zaprojektowane i wykonane dla naszego Klienta – firmy ALTEZA, na targi BUDMA 2020 – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury.

Nasz klient zajmuje się nowoczesnymi systemami sufitowymi – profilami do podświetleń zabudowy gipsowo-kartonowej. Projekt stoiska wymagał połączenia wielu zróżnicowanych technologii i profili, tak aby zaprezentować jak najszerszą gamę produktów firmy ALTEZA, zachowując przy tym jak największą precyzję. Nie było to łatwe zadanie, jednak kunszt naszego projektanta oraz doświadczenie załogi pozwoliły na osiągnięcie naprawdę spektakularnego efektu, co można zobaczyć na zdjęciach oraz filmiku:

Stoisko o powierzchni 50,0 m2 (wymiary w rzucie: 10,0 x 5,0 m) ma charakter jednorazowy – umożliwia przy tym jednak ponowne wykorzystanie niektórych elementów. Zabudowa targowa składa się z podniesionej podłogi, ścian i białych dachów. Akcent kolorystyczny stanowią grafiki.

Konstrukcja ścian wykonana została z białej płyty meblowej. Wykończenie zaś szpachlowanymi, szlifowanymi i malowanymi na biało płytami GK oraz MDF. Sufity powstały w oparciu o białą płytę meblową ze wzmocnieniami w postaci profili stalowych, wykończonych adekwatnie do ścian, czasem poprzez obłożenie materiałem napinanym. Meble ruchome, takie jak regał i lada, wykonane zostały z białej płyty meblowej wykończonej od zewnątrz laminatem w połysku. Dodatkowo krawędź blatu lady po obwodzie zwieńczona została oświetleniem LED w profilu. Logo powstało z pleksiglass 3mm, napisy z folii. Prace nad stoiskiem obejmowały również rozprowadzenie elektryki.

Bogate oświetlenie i jednolita kolorystyka, przy zachowaniu prostych geometrycznych form, pozwoliło na uzyskanie stoiska minimalistycznego i niezwykle nowoczesnego.