ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 695-720-220 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Selfiebox – fotobudka I Love Atrium

Selfiebox jest pierwszym tego typu stoiskiem w naszej karierze – zostało wykonane jako mebel promocyjny dla galerii handlowej w Niemczech, w miejscowości Weimar.

Wyspa usługowa ustawiona została w ciągu komunikacyjnym galerii handlowej. Całkowite wymiary fotobudki to 3 x 2 m (6m2), przy wysokości do 2,7 m.

Główna konstrukcja została polakierowana na wysoki połysk. Boczne płaszczyzny podłogi i ściany zdjęciowej są podświetlone LEDem RGB w celu podkreślenia atrakcyjnego kształtu mebla. Jedna ze ścian oklejona została  wysokiej jakości wykładziną obiektową w celu uzyskania efektu greenscreen niezbędnego do zdjęć. W drugiej części stoiska znajduje się zabudowany telewizor oraz tablet. Na zewnętrznych ścianach pojawiło się podświetlone logo galerii handlowej.

Nad całością wykonana została stalowa konstrukcja lakierowana, umożliwiająca zawieszenie profesjonalnych lamp fotograficznych.

Atrakcyjna i minimalistyczna forma oraz odpowiednie dodatki i oświetlenie  pozwoliły na uzyskanie nowoczesnego i wyróżniającego się stoiska stanowiącego świetną reklamę galerii handlowej.