ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

BubbleJoy Kraków

Prezentujemy zabudowę lokalu gastronomicznego, wykonaną dla naszego stałego klienta BubbleJoy Polska. Jest to kolejna już realizacja gastronomiczną w postaci baru w lokalu
znajdującego się przy ulicy Krupniczej w Krakowie.

Zajęliśmy się całością realizacji – począwszy od projektu koncepcyjnego, przez uzgodnienia, projekt wykonawczy, produkcję elementów, aż po finalny montaż w lokalu.

Bar został zaprojektowany na planie prostokąta, o powierzchni 10,5 m2, z przeznaczeniem do produkcji i sprzedaży napojów i soków. Konstrukcja jest wykonana z płyt laminowanych Egger; podkład zaś stanowi mozaika z płyty GK 12,5 mm.

Fronty szafek wykonane z płyt laminowanych Egger (aluminium szczotkowane). W realizacji zastosowano uchwyty krawędziowe nakręcane, zawiasy z hamulcem oraz szufladę systemową. Cokoły zewnętrzne i drzwi wejściowe wykończyliśmy laminatem HPL. Od strony zewnętrznej zabudowa pokryta została płytkami – mozaika/cegiełka Metro, na czarny połysk.

Blaty wykonane z konglomeratu Akrilika Nocturno. Szklenia przygotowane zostały ze szkła hartowanego optiwhite 8 mm na konstrukcji stalowej, lakierowanej proszkowo, z ukrytym oświetleniem LED. Dokonaliśmy rozprowadzenia elektryki o napięciu 230V po całej zabudowie. Na instalację składa się: 12 gniazd podwójnych, włącznik oświetlenia, podświetlenie pod blatem i cokołem – LED w profilu aluminiowym z kloszem. Całość podłączona do wyprowadzonych z rozdzielni lokalu przewodów zasilających.

Na hydraulikę składają się: zlew z ociekaczem ze stali nierdzewnej (profile zamknięte + blacha perforowana) oraz wysoka bateria. Zabudowa ta jest przykładem estetycznego, ergonomicznego oraz przemyślanego zaadaptowania lokalu gastronomicznego na bar. To doskonały przykład eleganckiej i zwartej produkcji,  wykonanej kompleksowo przez naszą firmę.