ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

BubbleJoy Manufaktura

Prezentujemy Państwu kolejne stoisko jakie zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy dla naszego stałego klienta BubbleJoy Polska. Stoisko gastronomiczne o charakterze wyspy typu shop in shop, postawione w C.H. Manufaktura w Łodzi w przestrzeni food court.

Wyspę zaprojektowaliśmy na planie okręgu o średnicy 4m. Wysokość stoiska sięga do 135 cm dla blatów z nadstawką. Konstrukcja została wykonana z płyt laminowanych Egger Flammex, obłożenie zewnętrzne konstrukcji to sklejka gięta, oraz płyta GK.

Fronty wnętrza wykonaliśmy z płyty MDF laminowanej. Od strony zewnętrznej ułożyliśmy mozaikę z cegiełki w połysku. Blat został zrealizowany z kompozytu akrylowego, tzw. sztucznego kamienia, w kolorze Metalic Black. Szklenia wykonane ze szkła hartowanego opti white 8 mm na konstrukcji stalowej z oświetleniem LED.

Elektryka rozprowadzona po stoisku w korytkach prądowych, tablica rozdzielcza natynkowa 400V. Zabezpieczenia – różnicowo -prądowe, nadprądowe (7 obwodów) , łączenia w puszkach na złączki WAGO. Na hydraulikę składa się przepływowy podgrzewacz wody z zasobnikiem 30l, 4 zlewy, 3 baterie.

Branding stanowią – litery kasetonowe LED, piktogramy i litery z pleksi podklejonej folią barwioną w masie, a także menu podświetlane LED.

Stoisko jest wzorem ładnej, eleganckiej i zwartej produkcji, gdzie nasza firma zajęła się obsługą kompleksowo – od projektu wykonawczego, poprzez uzgodnienia, produkcję, dostarczenie wyspy i podłączenie do mediów (podłączenie elektryki do przyłącza galerii), oraz podłączenia sprzętów, podgrzewacza wody.