ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

BubbleJoy – Wrocław Kuźnicza

Dla naszego stałego i wieloletniego Klienta, właściciela marki BubbleJoy, producenta i sprzedawcę napojów typu bubble tea, wykonaliśmy zabudowę lokalu gastronomicznego na starówce we Wrocławiu. Zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy wydzieloną przestrzeń, składającą się z pomieszczeń – części przygotowaczej, magazynowej, socjalnej i sanitarnej, przestrzeni barowej oraz przestrzeni do konsumpcji.

W przestrzeni przygotowawczo-magazynowo-socjalnej wykonaliśmy zabudowy stolarskie, które obejmują zabudowy umywalek, sprzętów AGD, zlewów i koniecznych urządzeń zgodnych z wymaganiami technologii BHP oraz technologii potrzebnych do przygotowania półproduktów.

Zabudowa barowa zawiera technologię przygotowawczo-sprzedażową, zlewy, lodówki oraz blaty robocze o wysokości 90 cm. Część ekspozycyjna, sprzedażowa i wydawcza została również uwzględniona w projekcie. Blaty zostały wykonane z płyt kompaktowych HPL, a fronty zostały wykończone laminatem HPL i elementami graficznymi, a także płytkami ceramicznymi – mozaiką cegiełką Metro.

W przestrzeni konsumpcyjnej zaprojektowaliśmy oświetlenie oraz reklamy, a także miejsca siedzące, wyposażone w stoliki, które sami wykonaliśmy. Stoliki zostały zamocowane na stalowych beczkach, a ich blaty zostały wykonane z naturalnego drewna dębowego, z wyfrezowanym logo firmy, które zostało wykonane z żywicy epoksydowej i lakierowane.

Oprócz tego, osobnym elementem wyposażenia jest skomplikowany regał ekspozycyjny, wykonany z profili stalowych spawanych i szkła hartowanego, z dużą ilością oświetlenia. Regał zawiera instalację z przelewających się i bulgoczących płynów kolorowych, które przypominają laboratorium, a do jego wykonania użyliśmy szkła i menzurki laboratoryjne.