ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

BubbleJoy – Galeria Katowicka

Dla BubbleJoy, naszego stałego i lojalnego Klienta, wykonaliśmy kompleksową zabudowę przestrzeni w Galerii Katowickiej. Zadanie było dla nas nie lada wyzwaniem, ale z przyjemnością możemy powiedzieć, że udało nam się stworzyć przestrzeń, która spełnia wszystkie wymagania i oczekiwania naszego Klienta.

Wydzielona przestrzeń o powierzchni ponad 100 m2 została podzielona na funkcjonalne strefy, takie jak część przygotowawczo-magazynowo-socjalna, przestrzeń barowa, przestrzeń do konsumpcji oraz sanitariaty. Wykonaliśmy dla naszego Klienta zabudowy stolarskie, które umożliwiają składowanie i przechowywanie niezbędnych produktów oraz sprzętów AGD. Wymagane zabudowy umywalek, zlewów i technologii BHP również zostały przez nas wykonane z dbałością o każdy szczegół.

Zabudowa barowa, z dużą kostkarką, lodówkami, zlewami i blatem roboczym na wysokości 90 cm została wykonana z płyt kompaktowych HPL, a fronty z laminatu HPL z elementami graficznymi i płytkami ceramicznymi – mozaiką cegiełka Metro. Oprócz tego zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy część ekspozycyjną, sprzedażową i wydawczą, która składa się z funkcjonalnych blatów i gabloty podświetlanej na dodatki, wykonanej ze szkła hartowanego na konstrukcji stalowej. Fronty podkreślone są oświetleniem liniowym LED.

Przestrzeń konsumpcyjna została zaaranżowana w sposób przyjazny dla klientów, z miejscami siedzącymi, wykonanymi przez nas stolikami mocowanymi na stalowych beczkach oraz reklamami i oznakowaniem. Blaty stolików wykonane zostały z naturalnego drewna dębowego, z wyfrezowanym logo firmy z żywicy epoksydowej, co nadaje im wyjątkowego charakteru. Dodatkowo zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy blaty barowe na konstrukcji stalowej, spawanej i lakierowanej, które dopełniają całości.

Jesteśmy dumni z wykonanej przez nas realizacji dla BubbleJoy i cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do rozwoju ich biznesu. Jeśli i Ty potrzebujesz kompleksowej zabudowy przestrzeni handlowych, restauracyjnych czy biurowych, skontaktuj się z nami, a my zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie funkcjonalne i estetyczne rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania.