ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Ekskluzywne meble kosmetyczne

Przedstawiamy dwa bardzo skomplikowane i ekskluzywne meble kosmetyczne. Cały show-room zlokalizowany w renomowanej galerii w Warszawie był zaprojektowany przez znanego na całym świecie designera i projektanta. Meble na rzucie w kształcie elipsy posiadały szuflady w korpusie, zaokrąglone cokoły z podświetleniem LED oraz TOP z częścią ekspozycyjną. Stand tester bar posiadał dodatkowo nadstawkę z bardzo skomplikowanymi elementami POS /POSM z ologowaniem, logotypami, kategoryzacją i grafikami oraz nietypowymi rozwiązaniami na indywidualne zamówienie.

Cokoły wykonano ze stali nierdzewnej. Korpusy z lakierowanej sklejki na wysoki połysk w kolorze czerń fortepianowa. Blaty obu mebli wykonano z Corianu czarny półmat, natomiast elementy POS z pelskiglas, PCV i MDF. „Tort” na standzie skin care to biały lakier na wysoki połysk oraz pleksiglas mleczne, tworzące lightboxy do ustawiania produktów na poszczególnych piętrach /warstwach. Uchwyty i akcenty wykonano ze stali lakierowanej specjalnym lakierem miedzianym. Wnętrza szuflad również były lakierowane na czarny mat i wyłożone specjalnymi matami antypoślizgowymi. W cokołach zastosowano specjalne taśmy /węże LED, by nie było odbicia pozczególnych diod na połyskliwej posadzce.

W tak złożonym przedsięwzięciu niezbędna była współpraca z projektantem głównym, z koordynatorem projektu, z poszczególnymi wykonawcami prac, w tym budowlanych oraz z dużą ilością przedstawicieli zamawiającego. Nie odbyło się też bez testów, prototypowania, wprowadzania zmian w poszczególnych fazach produkcji, harmonogramowania, kontroli budżetu, nadzorów, odbiorów częściowych i końcowych.

Dzięki temu wykonano jedne z bardziej skomplikowanych mebli w Polsce i zrealizowano niemal nieprawdopodobną wizję światowej klasy projektanta.