ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

SPN Nails Professional

Tym razem dla firmy Grupa Beautica wykonaliśmy bardzo duże stoisko handlowe dwustronne na targi kosmetyczne Beauty Forum Warszawa – edycja wiosna 2019, odbywające się 9 i 10 marca w hali Global Expo w Warszawie przy ulicy Modlińskiej.

Stoisko miało łączną powierzchnię niemal 100 m2 i składało się z dwóch stoisk narożnych, pośrodku przedzielonych alejką. Pierwsza strona została zaaranżowana dla marki SPN Nails Professional i składała się z kilku stref – strefy sprzedaży, strefy faktur, strefy manicure oraz strefy wypoczynku.

Front stoiska zajmowały lady informacyjne targowe z frontami z ciekawą grafiką oraz z podświetleniami typu light box. Lady posiadały blaty w kolorze srebrnym, a ich większość elementów wykonane było w białym połysku. Tył stoiska to regały na produkty, jak i do prezentacji, składające się z części dolnej, magazynowej z szafkami na kosze z produktami, części środkowej otwartej z półkami oraz części górnej z kategoryzacją i ologowaniem. Na uwagę zasługuje fakt, że część półek posiadała system wysuwany do łatwiejszego dokładania produktów, a część system wysuwu produktów, znany z papierosowych podajników – zapewniało to ich łatwiejszą i szybszą sprzedaż. Stoisko było praktyczne, łatwe w obsłudze, dostosowane do wymogów klienta, a przy tym bardzo ładne i estetyczne.

Druga strona zajmowana przez markę Nailac składała się ze strefy sprzedaży, strefy pokazowej, strefy konsultacyjnej oraz strefy wypoczynkowej i VIP. Ta ostatnia przyjęła formę swoistego pokoju spotkań, skrytego pod baldachimem i za kotarami. Indywidualne meble, dobrane grafiki oraz ekskluzywne oświetlenie stworzyły niepowtarzalny klimat. Większość frontu zajmowały lady. Część z nich miało szklane gabloty do lepszej prezentacji produktów. Lady zachowały spójną formę z tymi po stronie SPN, ale uzupełniały je inne akcenty kolorystyczne. Tył stoiska również zawierał szafki dolne, regały i elementy górne z ologowaniem. W tej części znalazły się też fotele kosmetyczne, grafiki i panele z kwiatami.

 

Obie strony miały elementy wspólne, jak wykładzina, czarna, gruba z brokatem, białe połacie, grafiki wielkopowierzchniowe, czy elementy oświetleniowe – belki trisystem z oświetleniem LED oraz metalohalogenowym profesjonalnym, ale były też elementy wyróżniające daną markę. Strona SPN posiadała srebrne akcenty, metaliczne blaty, lustrzane dodatki. Strona Nailac miała wykończenia złote matowe lub błyszczące. Nawet uchwyty na poszczególnych częściach były dopasowane do kolorystyki marki. Nie zabrakło również ozdób: kwiatów na ścianach, ologowania, napisów, balonów, girland kwiatowych, wazonów i licznych drobnych dodatków, które czyniły ze stoiska zabudowę ciekawą, przyciągającą uwagę i świetnie prezentującą się na targach.

Logotypy wykonano ze styroduru lakierowanego na kolor złoty lub srebrny z licem z pleksiglas lustrzanej w kolorze dostosowanym do danej marki i strony stoiska. Napisy drobne wykonano z folii błyszczących. Imitacja tapicerki na ladach to indywidualna grafika drukowana na płytach HIPS biały połysk za pomocą druku UV LED.

Strona SPN miała wymiar 16×3 m co daje 48 m2, natomiast strona Nailac miała wymiar 15×3 m co daje 48 m2. Mimo, iż stoiska można było wykonać jako półwyspowe zastosowano zwieńczenia ścian z obustronnymi grafikami, z jednej strony wielkoformatowymi z drukiem UV na HIPS biały połysk, a z drugiej strony podświetlanymi z drukiem na tkaninach.

Montaż tego stoiska zajął niespełna 30 godzin, a cały proces od koncepcji do wyprodukowania niecałe dwa miesiące. Przy dużym skomplikowaniu licznych technologiach i materiałach oraz bardzo dużej ilości zamówień jest to wynika bardzo dobry. Wieloletnia współpraca z klientem pozwoliła na stworzenie stoiska bardzo ładnego, a przy tym w pełni sprzedażowego, na czym najbardziej zależało klientowi.