ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Green Bubble – Poznań

Wolnostojące stoisko w centrum handlowym to bardzo atrakcyjna forma sprzedaży produktów gastronomicznych, a wyspa gastronomiczna to prostsza i tańsza alternatywa dla lokalu – kawiarni, restauracji czy baru. 

Stoisko Green Bubble to punkt gastronomiczny, zaprojektowany na planie prostokąta z dodatkową wyspą / totemem wewnątrz.. Wymiary wyspy to 5 x 4 m. Taka powierzchnia pozwala na wygodną produkcję, przygotowanie produktów do sprzedaży oraz obsługę klientów. Ciemne blaty są wykonane z cienkiej płyty HPL kompakt, są bardzo wytrzymałe i wręcz idealne dla gastronomii – łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na zarysowania i odporne na wodę. 

Zewnętrze wyspy wykończone jest elementami lakierowanymi na ciemnoszary kolor. Całość została rozjaśniona lamelami z naturalnego drewna. Ciekawy efekt dają liczne podświetlenia – LED w cokole, napis typu neon, oraz podświetlone logo na totemie w centralnym punkcie wyspy. Duża ilość grafik i napisów z pleksi urozmaica bryłę wyspy.

Wyspy wykonujemy kompleksowo, począwszy od projektu, przez produkcję i montaż na miejscu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom.