ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Stoisko Kubota w Łodzi

Przedstawiamy realizację jednego z naszych ostatnich projektów. Wspólnie z kubotastore.pl postawiliśmy wyspę handlową w Pasażu Łódzkim (stoisko zostało przeniesione z Blue City w Warszawie). Białe stoisko z klapkami Kubota pięknie prezentuje się na tle wielobarwnych sklepów. Oszczędność w środkach oraz kolorach to minimalizm i elegancja w czystej postaci. Wsypa dla Kuboty wpisuje się w najnowsze trendy projektowania stoisk handlowych i przestrzeni ekspozycyjnych.

Wyspa jest unikatowa. Choć jest to wolnostojące stoisko handlowe, to elewacja stanowi jednocześnie „witrynę sklepową”. Dzięki zabiegowi spłycenia szafek wewnątrz wyspy, stworzono przestrzenie ekspozycyjne. Zostały one podświetlone paskami LED, aby uatrakcyjnić ekspozycję klapek. Od frontu i po bokach umieszczono logotypy firmy Kubota wykonane z plexiglas barwionego w masie. 

Stoisko zajmuje powierzchnię 7,5 m2 (3 x 2,5 m). W jego obrysie rozmieszczono zamykane na klucz szafki, dzięki czemu towar przechowywany w celu sprzedaży jest bezpieczny. Wyspa handlowa została wykonana z białych płyt meblowych, a świetne właściwości użytkowe i wizualne uzyskano dzięki wykończeniu z laminatu HPL w połysku. Jest to materiał odporny na ścieranie i łatwy w utrzymaniu czystości. Witryny wykonano z bezpiecznego szkła hartowanego. 

Zapraszamy do obejrzenia wyspy na żywo w Pasażu Łódzkim oraz do kontaktu w sprawie projektu i wyceny Państwa stoiska.