ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Ice Dream – Katowice

Wyspa gastronomiczna Ice Dream to wolnostojące stoisko shop-in-shop o powierzchni 10,5m2. Postawiona w Galerii Katowickiej, w przestrzeni food court, dla naszego Klienta – właściciela marki Ice Dream. Całkowite wymiary stoiska to 350x300cm, przy wysokości 140cm.

Stoisko zostało zaprojektowane przez nas pod kątem wykonawczym, zapewniliśmy uzgodnienia, kontakt z Galerią, projekty branżowe i pomiary oraz dokumentację powykonawczą. Wyspa została wykonane z płyt laminowanych trudnopalnych. Technologia przewiduje blaty robocze, dwa zlewy jednokomorowe, podłączenie sprzętów i maszyn, w tym maszyny do lodów i stanowisko kasowe. Na wyspie rozprowadzono elektrykę 400V i zapewniono rozdzielnicę z bezpiecznikami. Na stoisku zapewniono pełną hydraulikę – rozprowadzenie przyłączy wod-kan i zapewnienie ciepłej wody przez przepływowy podgrzewacz.

Konstrukcja wykonana z płyt laminowanych Egger Flammex trudnopalnych, podkład pod płytki – płyta cementowa,  konstrukcja ze stali lakierowanej pod maszyny; obudowa maszyn do lodów z płyty Egger Premium. Wykończenie frontu stanowią płytki typu mozaika z fugą 2mm; elementy frontu zbudowane z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk; cokoły zewnętrzne obłożone laminatem HPL typu stal szczotkowana; cokoły wewnętrzne z płyty laminowanej Egger Flammex białej. Blat obłożony laminatem HPL biały połysk, wykończenie krawędzi PCV biały połysk.

Menu zaprojektowaliśmy w formie kasetonu, w którym zastosowaliśmy moduły LED oraz grafikę. Branding zaś w postaci podwójnego logo z płyty MDF lakierowanej, na dystansach z podświetleniem LED. Logotyp wypiaskowany na szkle hartowanym opti white 6-8 mm; montowany na blacie w profilu aluminiowym; z podświetleniem krawędziowym.

Stoisko dla firmy Ice Dream jest wzorem ładnej, eleganckiej i zwartej produkcji, gdzie nasza firma zajęła się obsługą kompleksowo – od projektu koncepcyjnego, poprzez uzgodnienia, produkcję, dostarczenie wyspy i podłączenie do mediów oraz transport i podłączenie sprzętów Zamawiającego.