ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Belutti KRIO Karpacz

Przedstawiamy nową odsłonę stoiska targowego dla firmy Optiblok Sp. z o.o. z Warszawy, właściciela marki optycznej Belutti. Zabudowa targowa została przygotowana na potrzeby targów KRIO w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Jest to stoisko narożne o wymiarach 8 x 4 m (32 m2) i wysokości 4m, wzbogacone o elementy ruchome ustawione poza obszarem stoiska – stanowiące miejsce do wypoczynku i stół barowy. Stoisko składa się z podłogi wykonanej z paneli Premium na wysoki połysk, z podświetleniem krawędziowym LED oraz ze ścian i kantorka. Ściany wykonane zostały w konstrukcji ramowej drewnopochodnej, samonośnej, do wysokości 360 i 400 cm. Lewa ściana została wykończona lustrami bezpiecznymi (pleksi lustro srebrne) oraz nadstawką wykończoną płytą HIPS w połysku z logo przestrzennym grubości 30 mm – lakierowanym na kolor pomarańczowy. Ściana główna, tylna, składa się z podbudowy z białej płyty, na której znajduje się systemowy, aluminiowy kaseton z naciągniętą grafiką drukowaną na materiale. Grafika wielkoformatowa o wymiarach 4,5×3 m.

Prawą stronę stoiska wieńczy kantorek o powierzchni 3 m2 z nadstawkami wykończonymi płytami HIPS w połysku i logo przestrzennym Belutti lakierowane na kolor pomarańczowy. Na kantorku przewidziano dwa telewizory do wyświetlania grafik i filmików marketingowych. Telewizory o wymiarach 40” i 65”. W okolicy kantorka przewidziano strefę degustacji i wypoczynku, na którą składają się podświetlony światłem LED bar z wyspą kawową, ekspresem i lodówkami, hokery, sofa i stolik kawowy oraz stół kawowy z krzesłami.

Na stoisku zaplanowano 4 strefy do rozmów biznesowych, składające się z wykonanych na zamówienie stołów-biurek oraz wygodnych, designerskich krzeseł. Wyspa została oświetlona lampami LED, każda o mocy 50W. Zostały one zamontowane na stalowych wysięgnikach naszego projektu i produkcji. Stoisko, dzięki czystości projektu, wielkoformatowej grafice oraz bardzo dobremu oświetleniu i podświetleniu elementów poziomych sprawiało bardzo dobre wrażenie wizualne i przyciągało wzrok zarówno konkurencji, jak i odwiedzających konferencję.