ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Kantor Dowhan w Zielonej Górze

Oto nasza kolejna realizacja stoiska usługowego typu kantor. Stoisko zostało postawione na przełomie maja i czerwca 2019 roku w Centrum Handlowym Focus Mall w Zielonej Górze. Stoisko Dowhan Nieruchomości o powierzchni około 10 m2 spełnia rolę kantoru wymiany walut oraz agencji nieruchomości.

Zabudowa jest nowoczesna, dostosowana do wymogów Galerii i spełnia wymogi bezpieczeństwa konieczne przy prowadzeniu takiego rodzaju działalności.

Stoisko wykonano z konstrukcji stalowej, lakierowanej proszkowo na szary połysk. Spawane ramy, skręcone w trójwymiarową bryłę stanowią konstrukcję samonośną dla obłożeń wewnętrznych i zewnętrznych – spełnia ona przy tym wszystkie wymogi bezpieczeństwa, jednocześnie nadając jakość i nowoczesny styl całej zabudowie. Stoisko wykonano z materiałów w klasie trudno zapalnej/niezapalnej, wykańczając laminatem HPL. Zaś czarny połysk uzyskano poprzez zastosowanie kompozytu aluminiowego dibond. Szklenia wykonane zostały ze szkła bezpiecznego, podwójnie laminowanego typu 5/5/2 montowanego na specjalistycznych rotulach. Drzwi, wykonane w tej samej technologii, wyposażone zostały w zamek z atestowaną wkładką antywłamaniową oraz zamek nawierzchniowy czołowego polskiego producenta. Wewnątrz stoiska przewidziano podłogę podniesioną, do której zamontowany został sejf ukryty w zabudowie. Zadaszenie, ograniczające widok z wyższych pięter galerii wykonane z pleksi Opal z wycinanymi laserowo otworami wentylacyjnymi.

Dopełnieniem zabudowy są dodatki użytkowe w postaci atestowanych, nierdzewnych podajników (łódek) kasowych czołowego polskiego producenta, ologowanie przestrzenne wykonane z pleksi barwionej oraz kompozytu aluminiowego – logo frezowane na CNC, a także system linkowy – ofertówki – na broszury informacyjne formatu A4.

Podłączenie elektryczne do przyłącza dostarczonego przez galerię zostało przez nas podzielone na obwody – ogólny, komputerowy, oświetleniowy, a każdy obwód odpowiednio zabezpieczony w tablicy rozdzielczej wewnątrz stoiska.

Tak zaprojektowane i wykonane stoisko przyciąga uwagę, jest eleganckie i estetyczne. Równocześnie spełnia wymogi większości galerii handlowych w Polsce, zapewnia bezpieczeństwo i względny komfort oraz intymność zarówno osobom pracującym w nim, jak i klientom, a przede wszystkim spełnia warunki zabezpieczeń wymagane przez ubezpieczycieli.