ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Kantor Verde w Poznaniu

Na potrzeby naszego Klienta wykonaliśmy stoisko wyspowe Kantor Verde, wystawione w Galerii Handlowej Factory w Poznaniu. Stanowi ono wyspę bankową – wolnostojące stoisko do wymiany walut o powierzchni 10 m2 i wysokości 260 cm.

Nowoczesna zabudowa została starannie dostosowana do wytycznych Galerii i wymogów bezpieczeństwa koniecznych przy prowadzeniu tego rodzaju działalności. Stoisko wykonano z konstrukcji stalowej, lakierowanej proszkowo na kolor biały. Ramy, spawane i skręcone w trójwymiarową bryłę samonośną stanowią konstrukcję nośną dla obłożeń wewnętrznych i zewnętrznych – spełniając wymogi bezpieczeństwa oraz nadając całości jakość i nowoczesność. Zabudowę wykonaliśmy z materiałów w klasie trudno zapalności/niezapalności, wykańczając ją o elementy lakierowane na wysoki połysk. Szklenia wykonane zostały ze szkła bezpiecznego, podwójnie laminowanego typu 5/5/2 montowanego na specjalistycznych uchwytach. Drzwi, wykonane w tej samej technologii, wyposażone zostały w dwa certyfikowane zamki antywłamaniowe. Wewnątrz stoiska przewidziano podłogę podniesioną, do której zamontowany został sejf, estetycznie ukryty w zabudowie.

Dopełnienie stoiska stanowią dodatki użytkowe w postaci atestowanego, nierdzewnego podajnika (łódki) kasowej czołowego polskiego producenta, ologowanie przestrzenne wykonane z pleksi barwionej oraz kompozytu aluminiowego – logo frezowane na CNC oraz napisy z folii oszronionej, półprzeziernej na szkle. Podłączenie elektryczne do przyłącza dostarczonego przez Galerię zostało przez nas podzielone na obwody – ogólny, komputerowy oraz oświetleniowy. Każdy z nich odpowiednio zabezpieczyliśmy w tablicy rozdzielczej wewnątrz stoiska.

Tak zaprojektowane i wykonane stoisko przyciąga uwagę, jest eleganckie i estetyczne, spełnia wymogi większości galerii handlowych w Polsce. Jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo i względny komfort oraz intymność zarówno osobom pracującym w nim, jak i klientom. Przede wszystkim zaś spełnia warunki zabezpieczeń wymagane przez ubezpieczycieli.