ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Niestandardowe rozwiązania systemów wystawienniczych

Czy zastanawiałeś się na tym jak powinno wyglądać idealne stoisko targowe?

Na pewno jest to takie miejsce, w którym kluczową rolę gra nie tylko logo twojej firmy, ale też… oświetlenie czy kształt.

Stoisko targowe dla Mpack 05Dziesięć lat temu, wielu wystawców po prostu decydowało się stosować oświetlenie dostępne w standardzie w obrębie centrum wystawowego. Teraz praktycznie niemożliwe jest znalezienie stoiska, które nie zawierałoby odrębnego oświetlenia. Ten typ lamp jest przede wszystkim używany do akcentowania lub podświetlenia produktów. Oświetlenie zatem stało się integralną częścią doskonałej konstrukcji stoiska, dlatego każda dobra agencja reklamowa musi brać ten czynnik pod uwagę przy budowie stoisk targowych. Jest to idealna okazja do tworzenia efektów specjalnych, które przyciągają uwagę do firmowego stoiska. Umiejętne użycie oświetlenia pozwoli skutecznie wyróżnić stoisko na tle konkurencji.

stoisko-wystawienniczeKształt stoiska również ma wielkie znacznie. Wykorzystanie nowych kształtów to trend, który wynika z wykorzystania komputerowo generowanych projektów. Dzięki temu możemy dzisiaj zobaczyć stoiska wystawowe przybierające różne skomplikowane formy, które wzbudzają zainteresowanie. Warto pomyśleć o takich stoiskach wystawienniczych.

Grafiki są również związane z wykorzystaniem kształtów w ramach konstrukcji. Grafika w XXI wieku koncentruje się przede wszystkim na pojedynczej wiadomości – to przyciąga uwagę. Projektanci używają tych kształtów grafik, które pozwalają im pokazać różnicę między obrazem a kształtem stoiska.

Nowoczesne projektowanie stoisk targowych daje wielkie możliwości – nie wahaj się z nich skorzystać.