ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Univertel – stoisko na targi zagraniczne

Dla naszego Klienta – firmy Univertel Sp. z o.o. Sp. k. z Łodzi, wykonaliśmy wielorazowe, ekskluzywne stoisko targowe na targi zagraniczne. Stoisko odwiedziło już prestiżowe targi w Berlinie – Messe Berlin GmbH – targi IFA 2019.

Wymiary zabudowy to 4,5m na 5,5m, przy wysokości wysokości 310cm – nie wliczając nadwieszenia do prezentacji asortymentu z branży telefonii komórkowej. Stoisko wykonane zostało na bazie ścian w konstrukcji ramowej z obłożeniem z białych płyt w połysku. Nowoczesny charakter nadają liczne podświetlenia dla półek na asortyment oraz loga. Wykończenie stanowi ścianka oraz daszek wykonane z laminatu HPL w czarnym połysku z wkomponowanym oświetleniem punktowym.

Całość została usytuowana na podniesionej podłodze – konstrukcja z wykończeniem panelami winylowymi, która została podświetlona krawędziowo światłem LED RGB w kolorze pomarańczowym. Elementy ruchome na stoisku stanowią trybunki wykonane w białym połysku (laminat HPL) ze szkłem hartowanym i lakierowanym na czarno. Zastosowano tutaj podświetlenie cokołów światłem LED. Znalazło się także miejsce dla stołu z krzesłami oraz dla elementów POS. Nad stoiskiem zawieszono kasetony z grafikami napinanymi na konstrukcji aluminiowej. Kasetony te podwieszone do konstrukcji kratownicowej tri-system.

Ciekawym i rzucającym się w oczy elementem na stoisku jest logo, które zostało wycięte z dwóch rodzajów pleksi, zamocowane na dystansach i podświetlone modułami LED od tyłu, tworząc tzw.
efekt „halo”.