ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Wasabi Sushi – CH 3 Stawy Katowice 

Wasabi Sushi, czyli udany? przepis na Sushi To Go.

Wyspa gastronomiczna to coraz bardziej popularna forma samodzielnych punktów gastronomicznych. Koszt wynajmu powierzchni tego typu stoiska handlowego jest znacznie mniejszy, niż utrzymanie i wyposażenie lokalu gastronomicznego. To zapewne wpływa na pojawianie się ich coraz częściej w galeriach i marketach. 

Wyspy gastronomiczne dla Wasabi Sushi to elegancja w japońskim stylu

Wasabi sushi to nieduże punkty gastronomiczne, które zostały zaprojektowane na planie prostokąta. Wymiary wysp to około 3 x 4 m. Taka powierzchnia zapewnia wygodną obsługę Klientów oraz wystarczającą ilość blatów roboczych. Ciemne blaty są wykonane z podwójnej płyty meblowej oraz zalaminowane wytrzymałym materiałem HPL. Dzięki temu sprawdzą się w warunkach, w których trudno jest utrzymać czystość. 

Wyspy wykończone są płytami lakierowanymi w kolorze białym lub płytkami ceramicznymi. Natomiast wstawki drewnopodobne wykończone laminatem HPL imitującym drewno oraz ciemne cokoły dodają wyspom elegancji. Ciekawy efekt wizualny uzyskaliśmy dzięki podświetlanym kasetonom wbudowanym w obrys wyspy. Tego typu akcesoria dają duże możliwości dekoracyjne oraz funkcjonalne. W kasetonach mogą być wyklejone infografiki czy menu. Cała wyspa jest podświetlona paskami LED, co sprawia, że jest widoczna z daleka. Duże logotypy w elewacjach sprawiają, że nazwa zapadnie Klientom w pamięć. 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyspy były atrakcyjne wizualnie, ergonomiczne, ale również bezpieczne i wytrzymałe. Zapraszamy do kontaktu w sprawie  

eleganckie włoskie płytki. Taki zabieg podnosi wartość estetyczną, a tym samym zapewnia łatwe do czyszczenia powierzchnie. 

Obecnie zajmujemy się niemal kompleksowym wyposażeniem lokali w zabudowę. Zapraszamy do kontaktu. Wspólnie stworzymy lokal na miarę Państwa potrzeb.