ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Wasabi Sushi Manufaktura Auchan

Wyspa gastronomiczna to coraz bardziej popularna forma samodzielnych punktów gastronomicznych. Koszt wynajmu powierzchni tego typu stoiska handlowego jest znacznie mniejszy, niż utrzymanie i wyposażenie lokalu gastronomicznego. To zapewne wpływa na pojawianie się ich coraz częściej w galeriach i marketach. 

Wyspy gastronomiczne dla Wasabi Sushi to elegancja w japońskim stylu.

Wasabi sushi to nieduże punkty gastronomiczne, które zostały zaprojektowane na planie prostokąta. Wymiary wysp to około 3 x 4 m. Taka powierzchnia zapewnia wygodną obsługę Klientów oraz wystarczającą ilość blatów roboczych. Ciemne blaty są wykonane z podwójnej płyty meblowej oraz zalaminowane wytrzymałym materiałem HPL. Dzięki temu sprawdzą się w warunkach, w których trudno jest utrzymać czystość. 

Wyspy wykończone są płytami lakierowanymi w kolorze białym lub płytkami ceramicznymi. Natomiast wstawki drewnopodobne wykończone laminatem HPL imitującym drewno oraz ciemne cokoły dodają wyspom elegancji. W Wasabi Sushi w łódzkiej manufakturze dodatkowo została wykonana stalowa konstrukcja. Ciekawy efekt wizualny uzyskaliśmy dzięki podświetlanym kasetonom wbudowanym w obrys wyspy. Tego typu akcesoria dają duże możliwości dekoracyjne oraz funkcjonalne. W kasetonach mogą być wyklejone infografiki czy menu. Cała wyspa jest podświetlona paskami LED, co sprawia, że jest widoczna z daleka. Duże logotypy w elewacjach sprawiają, że nazwa zapadnie Klientom w pamięć. 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyspy były atrakcyjne wizualnie, ergonomiczne, ale również bezpieczne i wytrzymałe.

Eleganckie włoskie płytki podnoszą wartość estetyczną, a tym samym zapewniają łatwe do czyszczenia powierzchnie. 

Obecnie zajmujemy się niemal kompleksowym wyposażeniem lokali w zabudowę. Zapraszamy do kontaktu. Wspólnie stworzymy lokal na miarę Państwa potrzeb.