ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Wyspy gastronomiczne, Stoiska gastronomiczne – Projektowanie i budowa

Frontem do Klienta

W Japonii mówi się, że najpierw je się oczami, a dopiero potem językiem. Ta zasada okazuje się uniwersalna i z powodzeniem sprawdza się także na polskim gruncie. Dlatego tak ważna jest dzisiaj nie tylko jakość oferowanego przez nas towaru, ale także sposób jego ekspozycji.

wyspy-gastronomiczneW galeriach handlowych, dostarczających klientom mnóstwa bodźców, coraz trudniej przyciągnąć uwagę. Zwłaszcza, że konkurencja wydaje się być ogromna. Postanowiliśmy wyjść więc Państwu naprzeciw i zaoferować kompleksową pomoc z zakresu projektowania i budowy wysp gastronomicznych, które pozwolą przyciągnąć klientów i zachęcą ich do zakupu właśnie w Państwa placówce.

Oszczędność miejsca

Przede wszystkim wyspy gastronomiczne muszą być zaprojektowane tak, aby na niewielkiej przestrzeni pomieścić wszystkie niezbędne do pracy sprzęty. W zależności od oferowanego przez Państwa asortymentu, będą to różnego rodzaju urządzenia chłodnicze, mikrofalówki, grille, wyciskarki, czajniki, ekspresy i inne. Ponadto projekt musi być na tyle funkcjonalny, żeby zapewnił obsługującemu go personelowi maksimum komfortu. Dlatego też w naszej agencji reklamowej zdajemy się wyłącznie na sprawdzone, oparte na najnowszych technologiach rozwiązania.

wyspa-gastronomicznaPonadto oferowane przez nas wyspy gastronomiczne odpowiadają wszelkim normom, każdorazowo spełniając wymogi sanitarne. Z kolei zamontowane w nich systemy wyciągów i filtrów skutecznie neutralizują zapachy i opary, wytwarzające się w sposób naturalny w czasie przygotowywania posiłków, zaś projektowane przez nas instalacje wodne odpowiadają zapotrzebowaniom przemysłu gastronomicznego oraz kryteriom sanepidu. Oferujemy także szereg rozwiązań z zakresu oświetlenia – czy to halogenowego, czy za pomocą LED.

Ponieważ projektowanie wysp gastronomicznych jest nie tylko naszym zawodem, ale i pasją, dołożymy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Oferujemy więc szeroką gamę kształtów stoisk, zarówno o prostych, geometrycznych formach, jak i tych bardziej wymyślnych. A wszystko po to, aby nasze wyspy stały się jak najlepszą wizytówką Państwa marki.