ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Albert I’m Stein – stoisko na targach SILMO 2019 w Paryżu

Przedstawiamy Państwu jedno z najładniejszych i najbardziej przyciągających uwagę na targach SILMO 2019 w Paryżu – Albert I’m Stein. Stoisko o wymiarach 6×6 m (36m2) i wysokości 4m (plus nadwieszenie) zostało wykonane dla firmy Bizinculab Sp. z o.o. Zabudowa została przemyślana i wykonana tak, by całość w łatwy sposób nadawała się do wielokrotnego użytku – demontowalne i magazywane u nas do kolejne imprezy targowej.

Różnopoziomowa podłoga została wykonana z płyt laminowanych czarnych i złotych na konstrukcji z OSB i wykończona profilem aluminiowym lakierowanym proszkowo na kolor czarny. Ściana w dolnej części składa się z kilku obszernych szafek – stanowią one zarówno zaplecze techniczne, jak i przestrzeń magazynową dla Klienta. Szafki wykonane z tego samego materiału co podłoga, będąc jej pionową kontynuacją; wieńczy je białe odcięcie. Powyżej szafek ściana modułowa obłożona płytami MDF niepalnymi, w których wyfrezowano logo marki. Wewnątrz znajduje się konstrukcja kasetonowa z modułami LED, które rozświetlają logo poprzez białą pleksi Opal. Ściana z MDF-u została zaszpachlowana na łączeniach, w całości wyszlifowana i pomalowana farbą fasadową na kolor głębokiej czerni.

Aranżacja stoiska stanowią indywidualne ekspozytory na okulary, które składają się z konstrukcji stalowej lakierowanej proszkowo oraz zabudowy schodkowej, w której wypełnieniem i zarazem podłożem pod okulary były lustra lub, zamiennie, wkładki z miękkiego materiału przypominającego welur. Wewnątrz przestrzeni stoiska znalazło się miejsce na trzy komplety biało-złotych stołów-ław do rozmów biznesowych. Ciekawym elementem jest zabudowa prawego boku – składa się on ze stalowych płyt, do których dokręcone są regulowane wysokościowo słupki-pulpity (całość lakierowana proszkowo na kolor czarny), a ich zwięczeniem są małe, czarne stoliczki w różnych kształtach i na różnych wysokościach, na których Klient eksponował swoje produkty Premium.

 

Najciekawszym i najbardziej przykuwającym uwagę elementem stoiska jest nadwieszenie, które składa się z kratownicy tri system, 24 mocnych, metalohalogenkowych lamp (150W każda) oraz nieregularnych zawiesi wykonanych ze srebrnego i złotego lustra. Zawiesia poruszane są delikatnie siłą dwóch wiatraków zamontowanych w narożnikach. Ich ruch w połączeniu z mocnym światłem z lamp powoduje migotanie i rzucanie odbić na całe stoisko, jaki i stoiska przyległe. Całość tworzy wrażenie ogromnego kryształowego żyrandola o powierzchni 36m2. Zapraszamy do obejrzenia nagrania stoiska wraz z migoczącym nadwieszeniem.