ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Sakura Sushi

Wyspa gastronomiczna do produkcji i sprzedaży sushi, zamontowana w Galerii Handlowej w Piotrkowie Trybunalskim. Stoisko ma wymiary 350x250cm, przy wysokości 140cm i powierzchni w rzucie 9 m2. Wyspa została przez nas zaprojektowana pod kątem koncepcyjnym oraz wykonawczym, zapewniliśmy uzgodnienia, kontakt z Galerią, projekty branżowe i pomiary oraz dokumentację powykonawczą.

Stoisko wykonane zostało z płyt laminowanych trudnopalnych drewnopodobnych oraz płyt niepalnych lakierowanych na wysoki połysk. W skład projektu weszły blaty robocze, lodówki, zlewy podłączone do bieżącej wody i kanalizacji, podłączenie przepływowego podgrzewacza wody, podłączenie sprzętów i maszyn, obsługę Klienta, stanowisko kasowe oraz część socjalną z szafką i umywalką. Na wyspie rozprowadzono elektrykę 400V i zapewniono rozdzielnicę z bezpiecznikami. Całość została wyposażona w pełną hydraulikę – przyłącza wod-kan oraz ciepłą wodę. Grafika wykonana została w formie wielkoformatowych wydruków UV na płytach HIPS, a menu nadrukowane w technologii backlight, w formie podświetlanego modułami LED kasetonu przestrzennego. Powierzchnię roboczą pokrywają blaty z podwójnej płyty drewnopodobnej – ciemnego, bordowego drewna.

Stoisko jest wzorem ładnej, eleganckiej, zwartej i stosunkowo taniej realizacji. Nasza firma zajęła się kompleksową obsługą – od projektu koncepcyjnego, poprzez uzgodnienia, produkcję, dostarczenie wyspy i podłączenie do mediów oraz transport i podłączenie sprzętów Zamawiającego.