ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Alteza – Budma 2022

SPS Stoisko nie zwalnia tempa. Prezentujemy Państwu stoisko targowe na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury w Poznaniu, czyli Budma 2022 

Program oraz lista wystawców na tegorocznej edycji Budmy były wypełnione po brzegi. Choć do ostatniej chwili nie było wiadomo czy Budma 2022 faktycznie się odbędzie, to od początku wiedzieliśmy, że nie mogło nas tam zabraknąć. Jednym z wystawców był nasz długoletni partner, firma ALTEZA

Jak wiadomo, stoisko wystawowe to nie tylko wizytówka firmy, ale miejsce, gdzie prowadzi się rozmowy biznesowe, prezentuje nowości, a także przedstawia potencjalnym klientom możliwości swoich produktów.  

Stoisko targowe od projektu do realizacji

Projekt stoiska powstawał z ogromną pieczołowitością i dbałością o szczegóły, a przestrzeń targowa została stworzona w ścisłej współpracy z Klientem, aby odpowiedzieć na wszystkie jego potrzeby. Realizacja tak dużego przedsięwzięcia musiała zostać podzielona na kilka etapów, a wszystkie rozwiązania zostały przez nas przetestowane oraz sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa.

Wymiary prezentowanego stoiska targowego to 5,0 x 10,0 m (50 m2) oraz od 3 do 3,5 m wysokości przestrzeni ekspozycyjnej dla firmy Alteza. Podłoga stoiska została wykonana w dwóch kolorach (białym oraz czerwonym), a specjalna konstrukcja pozwoliła na kilkudniowe obciążenie ruchem zwiedzających, bez obaw o bezpieczeństwo zainteresowanych czy stabilność samego stoiska. Ściany z białych oraz czarnych płyt meblowych, które dają duże możliwości konstrukcyjne i aranżacyjne, zostały wykończone materiałami napinanymi przez firmę Alteza. 

Struktura jak i rozwiązania techniczne stoiska to patenty, które były wypracowywane w naszej firmie przez lata. Stoisko jest w dużym stopniu modułowe, dzięki czemu komponenty systemu mogą być rozdzielane i rekombinowane. Większa część ścian stoiska została zaprojektowana w sposób ergonomiczny, ale jednocześnie bezpieczny dla Wystawcy oraz zwiedzających targi. Co ważne, w projekcie zostało wydzielone, szczególnie przydatne w trakcie targów, zamykane zaplecze. Dzięki naszym konstrukcjom, firma Alteza miała możliwość zaprezentowania szerokiej gamy sufitów napinanych, profili oświetleniowych czy tapet, które obecnie zyskują coraz większą popularność.

Stoisko targowe a design

ALTEZA to firma, która od lat jest jednym z największych producentów sufitów napinanych w Polsce. Charakter ekspozycji oraz precyzja, z jaką wykonuje się montaż tego typu powierzchni wymusza indywidualne podejście do tematu. Stoisko jest nowoczesne, a jednocześnie funkcjonale. Połączenie bieli i czerni to świetne tło do prezentacji produktów naszego Klienta. Grafiki oraz oświetlenie LED w ciekawych kompozycjach nadają charakter i dają świetny efekt wizualny.