ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Wasabi Sushi To Go M1 – Czeladź

Wasabi Sushi Manufaktura – Łódź, Wasabi Sushi To Go M1 – Czeladź, Wasabi Sushi 3 Stawy CH Katowice

Wyspy gastronomiczne to coraz bardziej popularna forma samodzielnych punktów gastronomicznych. Koszt wynajmu powierzchni tego typu  jest znacznie niższy, niż utrzymanie i wyposażenie lokalu gastronomicznego. To zapewne wpływa na coraz częstsze pojawianie się ich w galeriach czy marketach. 

Wasabi Sushi, czyli udany przepis na Sushi To Go!

Wasabi sushi to eleganckie punkty gastronomiczne w japońskim stylu, które zostały zaprojektowane na planie prostokąta. Wymiary wysp to około 3 x 4 m. Nieduża powierzchnia zapewnia wygodną obsługę Klientów, a jednocześnie wystarczającą ilość blatów roboczych. W Wasabi Sushi w łódzkiej manufakturze została dodatkowo wykonana stalowa konstrukcja. Ciemne blaty wykonane są z podwójnej płyty meblowej oraz zalaminowane wytrzymałym materiałem HPL. Taki zabieg podnosi wartość estetyczną i pozwala na zachowanie czystości w miejscach, w których jest to szczególnie trudne. 

Wyspy zostały wykończone płytami lakierowanymi w kolorze białym oraz włoskimi płytkami ceramicznymi, a wstawki drewnopodobne laminatem HPL imitującym drewno. Ciemne cokoły dodają wszystkiemu elegancji. Podświetlane kasetony wbudowane w obrys wyspy pozwoliły na uzyskanie ciekawego efektu wizualnego. Tego typu akcesoria dają duże możliwości dekoracyjne oraz funkcjonalne. W kasetonach mogą być na przykład wyklejone infografiki czy menu. Cała wyspa jest podświetlona paskami LED, czyniąc ją widoczną z daleka, a duże logotypy w elewacjach sprawiają, że nazwa punktu zapadnie Klientom w pamięć.