ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Crazy Bubble – Kraków

Stoisko gastronomiczne marki Crazy Bubble, zaprojektowane i wykonane przez firmę SPS Stoisko.com, to prawdziwe dzieło sztuki, które przyciąga uwagę każdego przechodnia. Stoisko w formie wyspy, umieszczone w Galerii Handlowej w Krakowie, zostało zaprojektowane z myślą o przygotowaniu i sprzedaży unikalnych napojów typu bubble tea.

Stoisko o wymiarach 5 x 3,5 metra, zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów, w taki sposób, aby przyciągać wzrok każdego przechodnia. Wysokość stoiska, wynosząca 130 centymetrów, została narzucona przez wytyczne galerii, ale dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, udało się stworzyć wyjątkowe stoisko, które wyróżnia się na tle innych.

Ściany stoiska zostały wykończone lakierem na wysoki połysk, co dodaje mu elegancji i nowoczesnego wyglądu. Dodatkowo, ciekawym elementem dekoracyjnym są stalowe konstrukcje, które wkomponowano w elementy drewniane oraz aluminiowe ramki LED na cenniki i grafiki. Dzięki nim, stoisko prezentuje się bardzo nowocześnie i oryginalnie.

Wewnątrz stoiska znajduje się pełna technologia do przygotowania, produkcji i sprzedaży bubble tea. Wygodne przestrzenie do magazynowania, szafki, lodówki, technologia produkcyjna z pełną hydrauliką oraz skomplikowaną, w pełni zabezpieczoną elektryką 3-fazową z tablicą rozdzielczą z wymaganymi zabezpieczeniami, to tylko niektóre z elementów, które czynią stoisko niezwykle funkcjonalnym i praktycznym w użytkowaniu.

Blat wewnętrzny, wykonany z płyty laminowanej, umieszczony na wysokości 90 cm, pozwala na łatwe przygotowanie napojów oraz obsługę klientów. Ponadto, stoisko jest wyposażone w gablotę z klejonego szkła hartowanego oraz blaty lakierowane na czarny połysk, co dodaje mu wyjątkowego stylu i elegancji.

Projekt stoiska gastronomicznego marki Crazy Bubble to wyjątkowe połączenie funkcjonalności i estetyki, które zostało zaprojektowane i wykonane przez firmę SPS Stoisko.com. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę klientów.