ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Hamar na targach w Wielkiej Brytanii

Z przyjemnością prezentujemy Państwu projekt stoiska targowego, które przygotowaliśmy dla firmy Hamar na targi w Wielkiej Brytanii. Nasza firma zadbała o każdy detal, aby stoisko wyróżniało się na tle innych i przyciągało uwagę potencjalnych klientów.

Stoisko składa się z funkcjonalnego kantorka, który zapewnia przestrzeń socjalno-magazynową dla pracowników firmy. Kantorek wykonany jest w systemie ram modułowych, które z obłożeniem z MDFu lakierowanego. Na ścianie głównej stoiska znajduje się duży kaseton podświetlany modułami LED, który przyciąga uwagę i prezentuje logo oraz grafiki promujące firmę. Lico kasetonu wykonane jest w pełni zadrukowanym materiale wpinanym w profile aluminiowe. Na ścianach zastosowaliśmy także kolorowe grafiki oraz elementy dekoracyjne w postaci instalacji z różnej grubości heksagonów wykonanych z MDFu lakierowanego. Na stoisku nie mogło też zabraknąć telewizora LED wyświetlającego film promujący firmę.

Jednym z najładniejszych elementów stoiska są zabudowy wolnostojące – lady i ekspozytory. Zostały one wykonane w technologii stolarskiej, z wykończeniem z lakierowanego MDF-u, z elementami ze szkła i podświetleniami LED. Dzięki nim, firma Hamar może wyeksponować swoje produkty i zachęcić klientów do bliższego zapoznania się z nimi.

Elementy uzupełniające to lakierowane donice ze sztuczną roślinnością, lakierowane na biało stojaki na ulotki oraz przezierne meble – stolik szklany i krzesła z poliwęglanu. Całość prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie, co przyciąga uwagę i zachęca do odwiedzenia stoiska.

Jako firma zajmująca się projektowaniem i wykonaniem stoisk targowych, zawsze staramy się w pełni spełnić oczekiwania naszych klientów. Nasza wieloletnia praktyka, wiedza i doświadczenie pozwalają nam na tworzenie stoisk, które są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne.