ul. Grunwaldzka 33, 91-337 Łódź
+48 601 063 918 biuro@stoisko.com

Obsługujemy również miasta: Warszawa, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice,
Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk, Bydgoszcz i inne w Polsce i za granicą

Belutti – targi optyczne SILMO w Paryżu

Stoisko targowe dla marki Belutti na targi optyczne SILMO w Paryżu to propozycja z wieloma nietypowymi elementami, które nadają mu charakterystyczny wygląd. Zastosowana technologia systemowa połączona została z indywidualnymi elementami, takimi jak eleganckie meble wolnostojące utrzymane w stylu butiku i kina retro – Cinema Paradiso.

Ściany i kantorek stoiska wykonane są z ram aluminiowych systemowych, z licami z materiału wpinanego z zadrukiem wprowadzają nietuzinkowy akcent. Na szczytach stoiska umieszczone są okazałe kasetony podświetlane LED, w tym jeden dwustronny, przyciągające uwagę potencjalnych klientów. Nad stoiskiem zawieszona została kratownica, na której przymocowano mocne oświetlenie LED, które pełni rolę głównego oświetlenia stoiska. Na kratownicy zainstalowano również 3 podświetlane kasetony LED z grafikami.

Duży kantorek, czyli przestrzeń socjalno-magazynowa, wyposażony został w regały, lodówkę i ekspres do kawy, co pozwala obsłudze stoiska na wygodne funkcjonowanie.

Dzięki zastosowanej technologii ram systemowych stoisko zajmuje niewiele przestrzeni magazynowej, charakteryzuje się stosunkowo niewielką wagą i pozwala na wielokrotne wykorzystanie bez widocznego zużycia. Nasza firma magazynuje i dba o to stoisko, jak i wiele innych, co pozwala nam na elastyczność i szybką reakcję na potrzeby naszych klientów. Belutti to stały i wieloletni Klient, a nasza firma jest dumna z tego, że możemy współpracować z takimi firmami na międzynarodowym rynku targowym.